Kresbou predstavil kúpele - Nadané dieťa

Nadané dieťa
August 2018
ROZUMIEME NADANÝM
CELOSLOVENSKÁ INICIATÍVA ROZUMIEME NADANÝM OHLÁSILA NOVÉ PROJEKTY, KTORÉ SÚ V ŠKOLSKOM ROKU 2018/2019 URČENÉ NADANÝM ŽIAKOM ZÁKLADNÝCH A STREDNÝCH ŠKÔL.
September 2018
LOGICKÉ SÚSTREDENIE
LOGICKÉ SÚSTREDENIE JE URČENÉ NADANÝM ŽIAKOM ZÁKLADNÝCH ŠKÔL 3-DŇOVÉ SÚSTREDENIE JE PROJEKTOM CELOSLOVENSKEJ INICIATÍVY ROZUMIEME NADANÝM A USKUTOČNÍ SA NA SIGORDE ( PREŠOV).
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
August 2018
KLUB NADANÝCH DETÍ
KLUB NADANÝCH DETÍ PREŠOV VZDELÁVA ŽIAKOV RÔZNYMI MIMOŠKOLSKÝMI AKTIVITAMI. S PRÍCHODOM NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKA MAJÚ RODIČIA NADANÝCH DETÍ MOŽNOSŤ ZDARMA PRIHLÁSIŤ DETI DO KND.
September 2018
MILOVANÁ ČOKOLÁDA
ÚVODNÉ STRETNUTIE ŠIESTEHO ROČNÍKA EXISTENCIE MIMOŠKOLSKÉHO VZDELÁVANIA NADANÝCH DETÍ (KND) PREDSTAVILO "SLADKÚ TÉMU", KU KTOREJ MAJÚ BLÍZKO DETI I DOSPELÍ.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Kresbou predstavil kúpele

Aktivity
Škôlkar Leonardo predstavil kresbou Kúpele Turčianske Teplice

Fotografovať a nakresliť svoje mesto (obec) bolo úlohou detí z materských škôl a žiakov základných škôl v celoslovenskej súťaži, ktorú pripravila iniciatíva Rozumieme nadaným. Zaujímavá súťaž sa uskutočnila pod záštitou poslanca Európskeho parlamentu Vladimíra Maňku.
Šesťročnému predškolákovi padol do „oka“ najstarší symbol kúpeľov v Turčianskych Tepliciach. Kultúrnu pamiatku – objekt Modrý kúpeľ si Leonardo Vincenti z Dubového sfotografoval, nakreslil a za pomoci dospelých zaslal do súťaže. Jeho kresba zaujala organizátorov súťaže, ktorí sa rozhodli oceniť talent a šikovnosť mladého  umelca. Leonardo získal 1. miesto a zaujímavé darčeky (DVD rozprávka, DVD náučná hra, detská knižka, USB kľúč, spoločenská hra Šachy), ktoré mu daroval pán poslanec Maňka.

Cieľom celoslovenskej súťaže Ukáž svoje mesto/obe Slovensku bolo deťmi predstaviť miesto, kde sa narodili, či zaujímavé kultúrne pamiatky – krásu slovenských miest. Do súťaže sa zapojili desiatky detí z celého Slovenska, ktoré zaslali nakreslené diela z rôznych kútov Slovenska.
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2018
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah