Kresbou predstavil kúpele - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Júl 2018
FOTOGRAFIA OČAMI DETÍ
CELOSLOVENSKÁ INTERNETOVÁ SÚŤAŽ FOTOGRAFIA OČAMI DETÍ MÁ SVOJHO VÍŤAZA. DVANÁSTY ROČNÍK FOTOGRAFICKEJ SÚŤAŽE PRE ŽIAKOV VYHRAL FILIP KVAŠŇÁK S FOTOGRAFIOU SABÍNA - ŽENA MESTA.
Júl 2018
LEONARDO PREDSTAVIL KÚPELE
ŠESŤROČNÝ PREDŠKOLÁK LEONARDO VINCENTI Z DUBOVÉHO SA STAL VÍŤAZOM CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE UKÁŽ SVOJE MESTO/OBEC SLOVENSKU. LEONARDA ZAUJALA KULTÚRNA PAMIATKA MODRÝ KÚPEĽ..
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Jún 2018
TETRISOVÉ MAJSTROVSTVÁ
UKLADANIE BLOKOV SKLADAJÚCICH SA ZO ŠTYROCH ŠTVORČEKOV NESTARNÚCEJ HRY TETRIS UPÚTALO NADANÝCH ŽIAKOV Z PREŠOVA. TÍ VENOVALI KONIEC ŠKOLSKÉHO ROKA MAJSTROVSTVÁM TETRISU.
Jún 2018
DETI SKÚŠALI POSLANCOV
NADANÉ DETI SA STRETLI S POSLANCAMI PREŠOVSKÉHO MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA V KLUBE NADANÝCH DETÍ. NADANÍ ŠKOLÁCI ZÁROVEŇ SKÚŠALI POSLANCOV Z LOGICKÉHO MYSLENIA.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Kresbou predstavil kúpele

Aktivity
Škôlkar Leonardo predstavil kresbou Kúpele Turčianske Teplice

Fotografovať a nakresliť svoje mesto (obec) bolo úlohou detí z materských škôl a žiakov základných škôl v celoslovenskej súťaži, ktorú pripravila iniciatíva Rozumieme nadaným. Zaujímavá súťaž sa uskutočnila pod záštitou poslanca Európskeho parlamentu Vladimíra Maňku.
Šesťročnému predškolákovi padol do „oka“ najstarší symbol kúpeľov v Turčianskych Tepliciach. Kultúrnu pamiatku – objekt Modrý kúpeľ si Leonardo Vincenti z Dubového sfotografoval, nakreslil a za pomoci dospelých zaslal do súťaže. Jeho kresba zaujala organizátorov súťaže, ktorí sa rozhodli oceniť talent a šikovnosť mladého  umelca. Leonardo získal 1. miesto a zaujímavé darčeky (DVD rozprávka, DVD náučná hra, detská knižka, USB kľúč, spoločenská hra Šachy), ktoré mu daroval pán poslanec Maňka.

Cieľom celoslovenskej súťaže Ukáž svoje mesto/obe Slovensku bolo deťmi predstaviť miesto, kde sa narodili, či zaujímavé kultúrne pamiatky – krásu slovenských miest. Do súťaže sa zapojili desiatky detí z celého Slovenska, ktoré zaslali nakreslené diela z rôznych kútov Slovenska.
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2018
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah