Najväčší Slovák - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Jún 2019
MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA
21.-23. AUGUSTA SA V PRAHE USKUTOČNÍ MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPOLOČNOSTI PRE TALENT A NADANIE POD NÁZVOM: POTREBA ZMENY VO VZDELÁVANÍ NADANÝCH.
Júl 2019
KLUB NADANÝCH DETÍ
VZÁCNI A CELEBRITNÍ HOSTIA, MNOŽSTVO SUPER AKTIVÍT  A HLAVNE STRETNUTÍ PRE NAJMENŠÍCH ABSOLVOVAL KLUB NADANÝCH DETÍ V PREŠOVE V ŠKOLSKOM ROKU 2018/2019.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Jún 2019
V ŽIARI ROZUMEJÚ NADANÝM
KONCOM ŠKOLSKÉHO ROKA SA V ŽIARI NAD HRONOM USKUTOČNILO ZAUJÍMAVÉ STRETNUTIE NADANÝCH DETÍ S ORGANIZÁTORMI PROJEKTOV CELOSLOVENSKEJ INICIATÍVY ROZUMIEME NADANÝM.
Júl  2019
ROZUMIEME NADANÝM
INICIATÍVA ROZUMIEME NADANÝM ABSOLVOVALA ŠTVRTÝ ROČNÍK SVOJEJ EXISTENCIE A PÔSOBENIA. AJ V TOM POSLEDNOM PONÚKLA DEŤOM MNOŽSTVO SKKVELÝCH PROJEKTOV.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Najväčší Slovák

Aktivity
Najväčšími Slovákmi sú podľa detí mamky a ockovia

Májové stretnutie školákov z Klubu nadaných detí Prešov bolo určené Najväčším Slovákom. Po vzore televízneho projektu sa rozhodli nadané deti zvoliť svojich Naj Slovákov.
Čo rozhodovalo? V prvom rade sa nadané deti zamerali na známe osobnosti Slovenska. Tie školáci spoznali  (a spoznávajú) z učebníc, rôznych encyklopédií, či pri riešení rozličných projektov počas celého školského roka. Zaznelo množstvo známych mien spisovateľov, spevákov, maliarov, hercov, moderátorov, osobností našich dejín.
Úlohou detí bolo svojho Naj favorita nakresliť a zároveň stručne charakterizovať. Zaujímavé boli taktiež dôvodov nominácie. Na prvom mieste sa u detí v Klube nadaných detí Prešov umiestnili mamky a ockovia. Za nimi nasledovali starí rodičia a tretie miesto obsadili pani učiteľky, športovec, športový moderátor, YouTuber, či známa prešovská poslankyňa.
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2019
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah