Najväčší Slovák - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Máj 2019
CESTOVANIE S MARCOM POLOM
ZAUJÍMAVÉ PRÍBEHY O ĎALEKÝCH KRAJINÁCH PLNÝCH VZÁCNYCH KAMEŇOV A ZLATA ZAUJALI NADANÉ DETI V PREŠOVE. STRETNUTIE NADANÝCH ŠKOLÁKOV BOLO ZAMERANÉ NA MARCA POLA.
Máj 2019
FANDÍME NAŠIM HOKEJISTOM
MÁJOVÉ STRETNUTIE NADANÝCH DETÍ V PREŠOVE BOLO VENOVANÉ MAJSTROVSTVÁM SVETA V ĽADOVOM HOKEJI. ŠKOLÁCI PRIPRAVILI PRE SLOVENSKÝCH HOKEJISTOV PREKVAPENIE.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Máj 2019
ŽIME ZDRAVO
ŠIESTACI ZO SABINOVA SA ZAPOJILI DO PROJEKTU ZAMERANÉHO NA ZDRAVÚ VÝŽIVU, ŽIVOTNÝ ŠTÝL, VITAMÍNY, PRIRODZENÝ POHYB A STRAVU. PROJEKT ŽIME ZDRAVO ŽIAKV ZAUJAL.
Máj  2019
PREDŠKOLÁCI PREVERIA LOGIKU
DVE TISÍCKY PREDŠKOLÁKOV SA ZAPOJILO DO CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE V LOGICKOM MYSLENÍ. MATERSKÉ ŠKOLY SA ZAPOJILI DO MALEJ LOGICKEJ OLYMPIÁDY - JEDINEČNEJ SÚŤAŽE PRE DETI.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Najväčší Slovák

Aktivity
Najväčšími Slovákmi sú podľa detí mamky a ockovia

Májové stretnutie školákov z Klubu nadaných detí Prešov bolo určené Najväčším Slovákom. Po vzore televízneho projektu sa rozhodli nadané deti zvoliť svojich Naj Slovákov.
Čo rozhodovalo? V prvom rade sa nadané deti zamerali na známe osobnosti Slovenska. Tie školáci spoznali  (a spoznávajú) z učebníc, rôznych encyklopédií, či pri riešení rozličných projektov počas celého školského roka. Zaznelo množstvo známych mien spisovateľov, spevákov, maliarov, hercov, moderátorov, osobností našich dejín.
Úlohou detí bolo svojho Naj favorita nakresliť a zároveň stručne charakterizovať. Zaujímavé boli taktiež dôvodov nominácie. Na prvom mieste sa u detí v Klube nadaných detí Prešov umiestnili mamky a ockovia. Za nimi nasledovali starí rodičia a tretie miesto obsadili pani učiteľky, športovec, športový moderátor, YouTuber, či známa prešovská poslankyňa.
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2019
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah