Odborný seminár RN - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Jún 2018
V KND PÍSALI TVORIVO
PREDPOSLEDNÉ STRETNUTIE ŠKOLÁKOV Z KLUBU NADANÝCH DETÍ V PREŠOVE SPRÍJEMNIL HOSŤ Z VYSOKEJ ŠKOLY - DOC. PAEDDR. MARTIN KLIMOVIČ, PHD., KTORÝ ŽIAKOM PREDSTAVIL TVORIVÉ PÍSANIE.
Jún 2018
OSLAVA V KND PREŠOV
KLUB NADANÝCH DETÍ PREŠOV VZNIKOL V ROKU 2013. V SÚČASNOSTI JE KLUB SÚKROMNOU INICIATÍVOU PREŠOVSKÝCH UČITEĽOV, KTORÝ VYTVORILI JEDINEČNÝ PROJEKT VZDELÁVANIA NADANÝCH DETÍ.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Jún 2018
MUZIKÁL V ŠKOLE ZAUJAL
NADANÍ PIATACI Z PREŠOVA SPOZNALI NA VYUČOVANÍ ANGLICKÉHO JAZYKA SVETOVÝ MUZIKÁL. UKÁŽKY DIVADELNÉHO PREDSTAVENIA PLNÉHO SKVELÝCH VÝKONOV ŽIAKOV ZAUJALI.
Jún 2018
NADANÍ V ŠTRASBURGU
NADANÍ ŽIACI Z PREŠOVA A KOŠÍC SA ZÚČASTNILI POZNÁVACIEHO VÝLETU ZAMERANÉHO NA EURÓPSKE INŠTITÚCIE, KTORÝ SA USKUTOČNIL NA POZVANIE POSLANCA EP VLADIMÍRA MAŇKU.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Odborný seminár RN

Aktivity
Poznáme program Logickej olympiády a odborného seminára Rozumieme nadaným

Logická olympiáda je špecifickou súťažou intelektovo nadaných žiakov z celého Slovenska. V šiestom ročníku sme zaregistrovali 2280 žiakov so všeobecným intelektovým nadaním. Víťazi školských kôl Logickej olympiády (130 žiakov) sa stretnú na celoslovenskom finálovom kole, ktoré sa uskutoční 11. apríla 2018 na Pedagogickej fakulte Prešovskej univerzity v Prešove.
Súčasťou finálového testovania žiakov je odborný seminár Rozumieme nadaným určený psychológom, špeciálnym pedagógom, učiteľom, rodičom žiakov, ale aj študentom vysokých škôl a širokej verejnosti. Srdečne VÁS pozývame.

ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2018
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah