Odborný seminár RN - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Október 2018
ŠKOLSKÉ ČASY CHROBÁKOV
NAJSLÁVNEJŠIU KAPELU NA SVETE - THE BEATLES SI NADANÍ ŽIACI Z PREŠOVA PRIPOMENULI V SÚKROMNOM KLUBE NADANÝCH DETÍ. ŠKOLSKÉ ČASY "OBYČAJNÝCH" CHLAPCOV ZAUJALI SKVELÝMI UKÁŽKAMI.
Október 2018
FARBY JESENE
NÁDHERNÉ FARBY JESENE FASCINOVALI PREŠOVSKÉ NADANÉ DETI K UMELECKÝM DIELAM. STRETNUTIE ČLENOV KLUBU NADANÝCH DETÍ BOLO PLNÉ PESTROFAREBNÝCH ODTIEŇOV.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Október 2018
UČÍME NADANÝCH ŽIAKOV
ODBORNÍCI Z PRAXE POZÝVAJÚ UČITEĽOV, ŠKOLSKÝCH PSYCHOLÓGOV A ŠKOLSKÝCH ŠPECIÁLNYCH PEDAGÓGOV, RODIČOV ŽIAKOV, ŠTUDENTOV VŠ NA ODBORNÝ SEMINÁR UČÍME NADANÝCH ŽIAKOV.
Október 2018
MALÝ PRINC
NADANÍ ŠKOLÁCI Z KLUBU NADANÝCH DETÍ V PREŠOVE SA ÚSPEŠNE ZAPOJILI DO PROJEKTU MALÝ PRINC. CESTOVATEĽSKÉ ZÁŽITKY MALÉHO CHLAPCA OBOHATILI ZAUJÍMAVÉ AKTIVITY.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Odborný seminár RN

Aktivity
Poznáme program Logickej olympiády a odborného seminára Rozumieme nadaným

Logická olympiáda je špecifickou súťažou intelektovo nadaných žiakov z celého Slovenska. V šiestom ročníku sme zaregistrovali 2280 žiakov so všeobecným intelektovým nadaním. Víťazi školských kôl Logickej olympiády (130 žiakov) sa stretnú na celoslovenskom finálovom kole, ktoré sa uskutoční 11. apríla 2018 na Pedagogickej fakulte Prešovskej univerzity v Prešove.
Súčasťou finálového testovania žiakov je odborný seminár Rozumieme nadaným určený psychológom, špeciálnym pedagógom, učiteľom, rodičom žiakov, ale aj študentom vysokých škôl a širokej verejnosti. Srdečne VÁS pozývame.

ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2018
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah