Otvárate triedu pre intelektovo nadaných žiakov? Pomôžeme s propagáciou na nadanedieta.sk - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Apríl 2021
LOGICKÉ ÚLOHY PRE NAJMENŠÍCH
PODPORIŤ ROZVOJ LOGICKÉHO MYSLENIA DETI PREDŠKOLSKÉHO VEKU NIKDY NIE JE NA ŠKODU. SKÚSIŤ SI TO S RATOLESŤAMI MÔŽETE V PRILOŽENÝCH ÚLOHÁCH OD PREŠOVSKÉHO PEDAGÓGA NA STRÁNKE PRESOV24.SK.
Jún 2021
PANDÉMIA A NADANÉ DETI
PANDÉMIA VÝRAZNE POZNAČILA VZDELÁVANIE. OPATRENIA NA ZMIERNENIE DOPADOV DIŠTANČNÉHO VZDELÁVANIA  NA VZDELÁVACIE VÝSLEDKY ŽIAKOV BOLI SMEROVANÉ VŠADE, LEN NA NADANÝCH SA ZABUDLO.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Máj 2021
MEMORANDUM
PEDAGOGICKÁ FAKULTA PU V PREŠOVE A CENTRUM PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÉHO PORADENSTVA A PREVENCIE V SABINOVE PODPÍSALI MEMORANDUM O VZÁJOMNOM POROZUMENÍ A SPOLUPRÁCI.
Apríl 2021
ŠARIŠSKÁ GALÉRIA VIRTUÁLNE
NADANÉ DETI Z PREŠOVA A HUMENNÉHO SA STRETLI VIRTUÁLNE PROSTREDNÍCTVOM PLATFORMY ZOOM S RIADITEĽOM ŠARIŠSKEJ GALÉRIE V PREŠOVE PHDR. RUDOLFOM DUPKALOM, PHD., MBA.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Otvárate triedu pre intelektovo nadaných žiakov? Pomôžeme s propagáciou na nadanedieta.sk

Aktivity
Otvárate triedu pre intelektovo nadaných žiakov? Pomôžeme s propagáciou na nadanedieta.sk!

Máte na základnej škole triedy pre intelektovo nadaných žiakov? Otvárate v školskom roku 2021/2022 triedu pre intelektovo nadaných prvákov? Pomôžeme vám poskytnutím priestoru na webovej stránke nadanedieta.sk!
Foto: Rajmund Petrík
Pomáhame základným školám s propagáciou tried pre intelektovo nadaných žiakov. Zdarma!
Prinášame jedinečnú ponuku pre základné školy. V marci a apríli poskytneme priestor na webovej stránke základným školám, ktoré v novom školskom roku 2021/2022 otvárajú triedy/triedu pre intelektovo nadaných žiakov. Prečítajte si podmienky poskytnutia priestoru na stránke a kontaktujte nás.

Podmienky:
- žiadosť vedenia školy o poskytnutie reklamného priestoru na webovej stránke nadanedieta.sk,
- základnou školou spracovaný PR článok, ktorého predmetom je propagácia triedy/tried pre intelektovo nadaných žiakov 1. ročníka ZŠ,
- rozsah článku min. 1 normostrana (max. 2 normostrany), 4 kvalitné fotografie (vo vysokom rozlíšení, nie fotografie vytvorené mobilným telefónom alebo nekvalitné fotografie),
- max. 2 odkazy v článku na ďalšie webové stránky,
- ďalej uverejníme - plagát k zápisu do 1. ročníka ZŠ (trieda pre nadaných žiakov), odkaz na reklamný spot (video),
- súčasťou žiadosti vedenia školy sú: kontaktné údaje na vedenie školy, adresa školy, meno a priezvisko autora článku, príp. kto zodpovedá za informácie uvedené v článku.

Základné školy zodpovedajú za uverejnený text a poskytujú súhlas so zverejnením (zaslaných) fotografií k článku. Oznam uverejníme (aj) na fcb stránkach a skupinách Nadané dieťa, Nadané deti, Rozumieme nadaným.

Bližšie informácie: Mgr. Ľuboš Lukáč, Tel. č.: 0918 640 971, E-mail: nadanedieta@gmail.com
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2021
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah