Otvárate triedu pre intelektovo nadaných žiakov? Pomôžeme s propagáciou na nadanedieta.sk - Nadané dieťa

Nadané dieťa
November 2021
OTESTUJTE LOGIKU DETÍ
OTESTOVAŤ SI LOGICKÉ MYSLENIE PREDŠKOLÁKOV MÔŽETE S ÚLOHAMI LOGICKEJ OLYMPIÁDY PRE NAJMENŠÍCH. CELOSLOVENSKÁ INICIATÍVA ROZUMIEME NADANÝM SPRÍSTUPNILA MINULOROČNÝ TEST!
November 2021
OBROVSKÝ TALENT DOMINIK
DOMINIK BUDINSKÝ MÁ 14 ROKOV. SKÚSENÝ DETSKÝ HEREC MILUJE SLOVENČINU. HRÁVA NA KLAVÍR. MEDZI HRAMI VEDIE MINECRAFT. JEHO HERECKÁ CESTA ZAČALA REGISTRÁCIOU V REKLAMNEJ AGENTÚRE.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
November 2021
TRI OTÁZKY PRE MŠMT ČR
NADANIE, NADANÉ DETI A PODPORA NADANÝCH V ČESKEJ REPUBLIKE.. ZAUJÍMAVÁ TÉMA. TENTOKRÁT SME TRI OTÁZKY POLOŽILI MINISTERSTVU ŠKOLSTVA, MLÁDEŽE A TELOVÝCHOVY ČR.
November 2021
MODELING, DIVADLO A FILM
STRETNUTIA ŠKOLÁKOV V KLUBE NADANÝCH DETÍ PRI SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLE DSA V PREŠOVE PATRIA MEDZI VEĽMI OBĽÚBENÉ. NEZABUDNUTEĽNOU BOLA NÁVŠTEVA POPULÁRNEHO HERCA JAKUBA MIŠČÍKA.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Otvárate triedu pre intelektovo nadaných žiakov? Pomôžeme s propagáciou na nadanedieta.sk

Aktivity
Otvárate triedu pre intelektovo nadaných žiakov? Pomôžeme s propagáciou na nadanedieta.sk!

Máte na základnej škole triedy pre intelektovo nadaných žiakov? Otvárate v školskom roku 2021/2022 triedu pre intelektovo nadaných prvákov? Pomôžeme vám poskytnutím priestoru na webovej stránke nadanedieta.sk!
Foto: Rajmund Petrík
Pomáhame základným školám s propagáciou tried pre intelektovo nadaných žiakov. Zdarma!
Prinášame jedinečnú ponuku pre základné školy. V marci a apríli poskytneme priestor na webovej stránke základným školám, ktoré v novom školskom roku 2021/2022 otvárajú triedy/triedu pre intelektovo nadaných žiakov. Prečítajte si podmienky poskytnutia priestoru na stránke a kontaktujte nás.

Podmienky:
- žiadosť vedenia školy o poskytnutie reklamného priestoru na webovej stránke nadanedieta.sk,
- základnou školou spracovaný PR článok, ktorého predmetom je propagácia triedy/tried pre intelektovo nadaných žiakov 1. ročníka ZŠ,
- rozsah článku min. 1 normostrana (max. 2 normostrany), 4 kvalitné fotografie (vo vysokom rozlíšení, nie fotografie vytvorené mobilným telefónom alebo nekvalitné fotografie),
- max. 2 odkazy v článku na ďalšie webové stránky,
- ďalej uverejníme - plagát k zápisu do 1. ročníka ZŠ (trieda pre nadaných žiakov), odkaz na reklamný spot (video),
- súčasťou žiadosti vedenia školy sú: kontaktné údaje na vedenie školy, adresa školy, meno a priezvisko autora článku, príp. kto zodpovedá za informácie uvedené v článku.

Základné školy zodpovedajú za uverejnený text a poskytujú súhlas so zverejnením (zaslaných) fotografií k článku. Oznam uverejníme (aj) na fcb stránkach a skupinách Nadané dieťa, Nadané deti, Rozumieme nadaným.

Bližšie informácie: Mgr. Ľuboš Lukáč, Tel. č.: 0918 640 971, E-mail: nadanedieta@gmail.com
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2021
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah