Večer Talentov - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Máj 2019
CESTOVANIE S MARCOM POLOM
ZAUJÍMAVÉ PRÍBEHY O ĎALEKÝCH KRAJINÁCH PLNÝCH VZÁCNYCH KAMEŇOV A ZLATA ZAUJALI NADANÉ DETI V PREŠOVE. STRETNUTIE NADANÝCH ŠKOLÁKOV BOLO ZAMERANÉ NA MARCA POLA.
Máj 2019
FANDÍME NAŠIM HOKEJISTOM
MÁJOVÉ STRETNUTIE NADANÝCH DETÍ V PREŠOVE BOLO VENOVANÉ MAJSTROVSTVÁM SVETA V ĽADOVOM HOKEJI. ŠKOLÁCI PRIPRAVILI PRE SLOVENSKÝCH HOKEJISTOV PREKVAPENIE.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Máj 2019
ŽIME ZDRAVO
ŠIESTACI ZO SABINOVA SA ZAPOJILI DO PROJEKTU ZAMERANÉHO NA ZDRAVÚ VÝŽIVU, ŽIVOTNÝ ŠTÝL, VITAMÍNY, PRIRODZENÝ POHYB A STRAVU. PROJEKT ŽIME ZDRAVO ŽIAKV ZAUJAL.
Máj  2019
PREDŠKOLÁCI PREVERIA LOGIKU
DVE TISÍCKY PREDŠKOLÁKOV SA ZAPOJILO DO CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽE V LOGICKOM MYSLENÍ. MATERSKÉ ŠKOLY SA ZAPOJILI DO MALEJ LOGICKEJ OLYMPIÁDY - JEDINEČNEJ SÚŤAŽE PRE DETI.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Večer Talentov

Aktivity
Nadané deti zažijú Večer Talentov

Podujatie je určené žiakom, finalistom celoslovenského kola súťaže Logická olympiáda žiakov so všeobecným intelektovým nadaním. Stretnutie finalistov organizujeme (najmä) pre súťažiacich (víťazov školských kôl) a ich pedagógov, príp. rodičov, ktorí cestujú na finálové kolo z rôznych kútov Slovenska.
Prihlásiť sa na Večer Talentov môžete - kontakt: Mgr. Ľuboš Lukáč, Tel. č.: 0918 640 971, Email: nadanedieta@gmail.com

Počet miest je obmedzený - max. 50 ubytovaných. Registrácia emailom na nadanedieta@gmail.com

Informácie - pre prihlásených na Večer Talentov 2019 (prosíme Vás o dodržiavanie uvedených informácií)

Nástup: 19. marca 2019 o 15.30 hod., parkovisko pri Hypermarkete Tesco Prešov - zastávka pri benzínovej pumpe.
Ukončenie pobytu: 20. marca 2019 o 7.30 hod. - smer finále Logickej olympiády, Pedagogická fakulta Prešovskej univerzity v Prešove.
Poplatok: 20€/osoba - Zelený breh, Sigord pri Prešove (ubytovanie, strava: večera, raňajky)

Počet miest je obmedzený - v tomto roku ponúkame 50 miest (ubytovanie a strava - hradí sa po príchode, vysielajúca organizácia). Autobus zdarma.

Program
Ubytovanie + základné inštrukcie (žiaci + učitelia + rodičia)
Prechádzka do okolia + športové aktivity (žiaci)
Kúzelná fyzika (pôvodný program určený pre žiakov 1. a 2. stupňa ZŠ. Program nie je viazaný na učebné osnovy! Sú v ňom použité experimenty, s ktorými sa na ZŠ a SŠ nemusia žiaci vôbec stretnúť, sú však veľmi vhodné na popularizáciu fyziky. Niekedy sa s predstavovanými dejmi stretávajú od detstva a ani netušia, že ide o fyziku. Trvanie programu 45 minút + experimentovanie žiakov s učebnými pomôckami. (žiaci)
Celoslovenská iniciatíva Rozumieme nadaným (učitelia + rodičia)
Večer so vzdelávacími pomôckami LaQ, LOGICO, Schubi, Nikitin (žiaci)

Zmena programu vyhradená. Niektoré bloky sú určené pre žiakov, niektoré pre učiteľov/rodičov - prosíme dodržiavať.

Večer Talentov - podujatie určené pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním sme poprvýkrát zrealizovali v roku 2013. Od roku 2013 je sústredenie pravidelne realizujúcim sa podujatím a patrí medzi aktivity celoslovenskej Logickej olympiády.

Podujatie organizujeme najmä pre finalistov Logickej olympiády, ktorí pochádzajú z miest vzdialenejších od mesta Prešov, aby nemuseli cestovať v deň finále LO do Prešova. Budeme veľmi radi ak sa prihlásia aj účastníci finále Logickej olympiády, ktorí to do Prešova majú blízko.
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2019
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah