Večer Talentov - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Jún 2019
MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA
21.-23. AUGUSTA SA V PRAHE USKUTOČNÍ MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA SPOLOČNOSTI PRE TALENT A NADANIE POD NÁZVOM: POTREBA ZMENY VO VZDELÁVANÍ NADANÝCH.
Júl 2019
KLUB NADANÝCH DETÍ
VZÁCNI A CELEBRITNÍ HOSTIA, MNOŽSTVO SUPER AKTIVÍT  A HLAVNE STRETNUTÍ PRE NAJMENŠÍCH ABSOLVOVAL KLUB NADANÝCH DETÍ V PREŠOVE V ŠKOLSKOM ROKU 2018/2019.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Jún 2019
V ŽIARI ROZUMEJÚ NADANÝM
KONCOM ŠKOLSKÉHO ROKA SA V ŽIARI NAD HRONOM USKUTOČNILO ZAUJÍMAVÉ STRETNUTIE NADANÝCH DETÍ S ORGANIZÁTORMI PROJEKTOV CELOSLOVENSKEJ INICIATÍVY ROZUMIEME NADANÝM.
Júl  2019
ROZUMIEME NADANÝM
INICIATÍVA ROZUMIEME NADANÝM ABSOLVOVALA ŠTVRTÝ ROČNÍK SVOJEJ EXISTENCIE A PÔSOBENIA. AJ V TOM POSLEDNOM PONÚKLA DEŤOM MNOŽSTVO SKKVELÝCH PROJEKTOV.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Večer Talentov

Aktivity
Nadané deti zažijú Večer Talentov

Podujatie je určené žiakom, finalistom celoslovenského kola súťaže Logická olympiáda žiakov so všeobecným intelektovým nadaním. Stretnutie finalistov organizujeme (najmä) pre súťažiacich (víťazov školských kôl) a ich pedagógov, príp. rodičov, ktorí cestujú na finálové kolo z rôznych kútov Slovenska.
Prihlásiť sa na Večer Talentov môžete - kontakt: Mgr. Ľuboš Lukáč, Tel. č.: 0918 640 971, Email: nadanedieta@gmail.com

Počet miest je obmedzený - max. 50 ubytovaných. Registrácia emailom na nadanedieta@gmail.com

Informácie - pre prihlásených na Večer Talentov 2019 (prosíme Vás o dodržiavanie uvedených informácií)

Nástup: 19. marca 2019 o 15.30 hod., parkovisko pri Hypermarkete Tesco Prešov - zastávka pri benzínovej pumpe.
Ukončenie pobytu: 20. marca 2019 o 7.30 hod. - smer finále Logickej olympiády, Pedagogická fakulta Prešovskej univerzity v Prešove.
Poplatok: 20€/osoba - Zelený breh, Sigord pri Prešove (ubytovanie, strava: večera, raňajky)

Počet miest je obmedzený - v tomto roku ponúkame 50 miest (ubytovanie a strava - hradí sa po príchode, vysielajúca organizácia). Autobus zdarma.

Program
Ubytovanie + základné inštrukcie (žiaci + učitelia + rodičia)
Prechádzka do okolia + športové aktivity (žiaci)
Kúzelná fyzika (pôvodný program určený pre žiakov 1. a 2. stupňa ZŠ. Program nie je viazaný na učebné osnovy! Sú v ňom použité experimenty, s ktorými sa na ZŠ a SŠ nemusia žiaci vôbec stretnúť, sú však veľmi vhodné na popularizáciu fyziky. Niekedy sa s predstavovanými dejmi stretávajú od detstva a ani netušia, že ide o fyziku. Trvanie programu 45 minút + experimentovanie žiakov s učebnými pomôckami. (žiaci)
Celoslovenská iniciatíva Rozumieme nadaným (učitelia + rodičia)
Večer so vzdelávacími pomôckami LaQ, LOGICO, Schubi, Nikitin (žiaci)

Zmena programu vyhradená. Niektoré bloky sú určené pre žiakov, niektoré pre učiteľov/rodičov - prosíme dodržiavať.

Večer Talentov - podujatie určené pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním sme poprvýkrát zrealizovali v roku 2013. Od roku 2013 je sústredenie pravidelne realizujúcim sa podujatím a patrí medzi aktivity celoslovenskej Logickej olympiády.

Podujatie organizujeme najmä pre finalistov Logickej olympiády, ktorí pochádzajú z miest vzdialenejších od mesta Prešov, aby nemuseli cestovať v deň finále LO do Prešova. Budeme veľmi radi ak sa prihlásia aj účastníci finále Logickej olympiády, ktorí to do Prešova majú blízko.
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2019
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah