Galéria Talentov - Nadané dieťa

Nadané dieťa
August 2022
PROJEKTY A AKTIVITY 2022/2023
ROZVÍJAME SILNÉ STRÁNKY A SCHOPNOSTI NADANÝCH DETÍ. VYHĽADÁVAME NADANÝCH, PODPORUJEME, VZDELÁVAME A ... VIEME AKO NA TO! ZAREGISTRUJTE DETI/ŠKOLU DO PROJEKTOV  2022/2023.
Október 2022
LOGICKÉ SÚSTREDENIE
ZAUJÍMAVÉ TROJDŇOVÉ STRETNUTIE NADANÝCH DETÍ SA USKUTOČNÍ V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ POD SLANSKÝMI VRCHMI NA SIGORDE. ZÁRUKOU JEDINEČNOSTI JE BOHATÝ PROGRAM.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
September 2022
KLUB NADANÝCH DETÍ OSLAVOVAL
PRVÝ KLUB NADANÝCH DETÍ NA SLOVENSKU OSLÁVIL 10 ROKOV. PRI SLÁVNOSTNOM STRETNUTÍ NECHÝBALA PRIMÁTORKA MESTA PREŠOV, MECENÁŠI KLUBU A SAMOZREJME KOPEC NADANÝCH DETÍ.
September 2022
PREMIÉRU OBSTARALI HLAVOLAMY
KLUB NADANÝCH DETÍ PRI SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLE DSA V PREŠOVE ABSOLVOVAL PRVÉ STRETNUTIE V NOVOM ŠKOLSKOM ROKU. ŠIKOVNÉ HLÁVKY ŠKOLÁKOV SA ZAPOTILI PRI HLAVOLAMOCH.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Galéria Talentov

Talenty ZŠ
Najúspešnejší riešitelia: Talent základných škôl regiónu Šariš 2015 - 2022
TALENTY ZÁKLADNÝCH ŠKÔL REGIÓNU ŠARIŠ
Talent základných škôl regiónu Šariš 2022
Por. č.
Meno a priezvisko žiaka
Škola, Mesto
1.-3.
Peter Kukľa, Laura Jurčišinová-Kukľová, Lukáš Chobor
CZŠ s MŠ sv. Faustíny, Pánska 2420, Bardejov
1.-3.
Matúš Baláž, Maroš Hudák, Maroš Matej Vertaľ
ZŠ, Budovateľská 164/4, Giraltovce
1.-3.
Adam Rešetár, Katarína Sýkorová, Jakub Varga
ZŠ s MŠ, Hlavná 367/7, Kapušany
1.-3.
Karin Rabiková, Matej Martoňák, Terézia Martoňáková
ZŠ, Hviezdoslavova 1, Lipany
1.-3.
Šarlota Tomková, Edita Lujza Krehliková, Ľuboslav Perháč
ZŠ, Komenského 113, Lipany
1.-3.
Timotej Novický, Laura Štofaníková, Kristián Kuchárik
ZŠ s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves
1.-3.
Ema Humeňanská, Mikuláš Žigmund, Natália Čurillová
SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov
1.-3.
Kamil Pasierb, Gregor Urban, Richard Jabcon
ZŠ, Bajkalská 29, Prešov
1.-3.
Lea Popovičová, Nela Sopčáková, Martin Šaro
ZŠ, Lesnícka 1, Prešov
1.-3.
Sandra Libová, Marianna Šimoňáková, Roland Moré
ZŠ, Prostějovská 38, Prešov
1.-3.
Jakub Šima, Milan Pagurko, Martin Kovalčik
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
1.-3.
Mária Maťašová, Laura Verešpejová, Angela Argalášová
ZŠ, Važecká 11, Prešov
1.-3.
Adrián Seč, Sofia Štofaníková, Gréta Urdová
CZŠ sv. Jána Krstiteľa, 9. mája 740/7, Sabinov
1.-3.
Matej Hrin, Tomáš Trudič, Oliver Kužma
SZŠ s MŠ, Námestie slobody 1, Sabinov
1.-3.
Michal Kostelník, Adam Kočiš, Sophie Lazorová
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
1.-3.
Vanesa Gončárová, Kristína Lichvárová, Anna Kovalíková
ZŠ s MŠ, Pod lesíkom 19, Šarišské Michaľany
1.-3.
Marko Blizman, Laura Imrichova, Laura Harčárová
ZŠ, Široké 141
Talent základných škôl regiónu Šariš 2021 - súťaž sa neuskutočnila z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie
Talent základných škôl regiónu Šariš 2020
1.-3.
Viktóra Mihaľová, Ľuboš Javorský, Sofia Beňková
ZŠ s MŠ, Bajerov 96
1.-3.
Marián Barančík, Dominika Paľuvová, Tibor Šinaľ
ZŠ, Komenského 23
1.-3.
Martina Bereščáková, Matúš Ferko, Kristína Hnidenková
ZŠ, Tarasa Ševčenku 3, Bardejov
1.-3.
Samuel Hažlinský, Eva Kollárová, Lukáš Vasičko
ZŠ, Dukelská 26/30, Giraltovce
1.-3.
Simona Mizeráková, Lukáš Marchevka, Michal Novický
ZŠ, Komenského 113, Lipany
1.-3.
Kristína Štefčáková, Timea Borsukova, Jozef Kocúrek
ZŠ, Hviezdoslavova 1, Lipany
1.-3.
Lucia Bittnerová, Lenka Prevužňáková, František Futej
ZŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves
1.-3.
Samuel Pasierb, Dávid Luberda, Maroš Hrbatý
ZŠ, Bajkalská 29, Prešov
1.-3.
Myron Tsimprakis, Soňa Bortlová, Jakub Urban
ZŠ, Československej armády 22, Prešov
1.-3.
Zuzana Vorobelová, Jana Saksunová, Alica Augustínová
ZŠ, Kúpeľná 2, Prešov
1.-3.
Adam Fryštik, Samuel Anderko, Samuel Verešpej
ZŠ, Lesnícka 1, Prešov
1.-3.
Laura Bačenková, Marko Richnavský, Lucia Tkáčová
ZŠ, Matice slovenskej 13, Prešov
1.-3.
Alexandra Kačmárová, Pavol Kundrík, Timea Hudáková
ZŠ, Mirka Nešpora 2, Prešov
1.-3.
Peter Antol, Kamil Mojčák, Marco Olejník
SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov
1.-3.
Hana Skirková, Lukáš Štefan, Dominik Macik
ZŠ, Prostějovská 38, Prešov
1.-3.
Ján Namešpetra, Martin Mihalčin, Adam Humeňanský
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
1.-3.
Milada Adamková, Viliám Boris, Alexandra Voľanská
ZŠ, Važecká 11, Prešov
1.-3.
Tomáš Trudič, Lucia Triščíková, Kristián Perháč
SZŠ, Námestie slobody 100, Sabinov
1.-3.
Dorota Oboňová, Alan Lichvarčík, Noel Kapitančík
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
1.-3.
Vanesa Gončáková, Katarína Karaffová, Peter Mikloš
ZŠ s MŠ, Pod lesíkom 19, Šarišské Michaľany
1.-3.
Marko Blizman, Zuzana Birošová, Bernadeta Mihaľová
ZŠ, Široké 141
Talent základných škôl regiónu Šariš 2019
1.
Michal Novický
ZŠ, Komenského 113, Lipany
2.
Hugo Popovič
ZŠ, Lesnícka 1, Prešov
3.
Kristián Šoltys
ZŠ, Komenského 113, Lipany
Talent základných škôl regiónu Šariš 2018
1.
Michal Novický
ZŠ, Komenského 113, Lipany
2.
Lucia Triščíková
SZŠ, Námestie slobody 100, Sabinov
3.
Lea Natália Onuferová
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
Talent základných škôl regiónu Šariš 2017
1.
Jakub Trudič
ZŠ, Komenského 113, Lipany
2.
Tomáš Greš
ZŠ s MŠ, Grófske nádvorie 209/2, Fintice
3.
Dávid Maňkoš
Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša, Prešov
Talent základných škôl regiónu Šariš 2016
1.
Slávka Triščíková
SZŠ, Námestie slobody 100, Sabinov
2.
Karina Bakoňová
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
3.
Lea natália Onuferová
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
Talent základných škôl regiónu Šariš 2015
1.
Filip Karniš
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
2.
Daniel Tomko
ZŠ, Mukačevská 1, Prešov
3.
Hugo Štoff
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2022
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah