LOGISCOOL - úspech v digitálnej budúcnosti - Nadané dieťa

Nadané dieťa
Máj 2022
LOGIFORMIÁDA
NADANÉ DETI Z KLUBU NADANÝCH DETÍ PRI SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLE DSA V PREŠOVE SA ZAPOJILI DO TESTOVANIA LOGICKEJ SÚŤAŽE LOGIFORMIÁDA. NAPÄTIE SA DALO KRÁJAŤ!
Apríl 2022
LOGICKÁ OLYMPIÁDA
PEDAGOGICKÁ FAKULTA PREŠOVSKEJ UNIVERZITY V PREŠOVE UŽ PO DESIATYKRÁT ZORGANIZOVALA TRADIČNÉ FINÁLOVÉ KOLO LOGICKEJ OLYMPIÁDY ŽIAKOV SO VŠEOBECNÝM INTELEKTOVÝM NADANÍM.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Apríl 2022
MIMORIADNY ÚSPECH!
LOGICKÉ MYSLENIE A ZRUČNOSTI POTREBNÉ PRE VSTUP DO ŠKOLY SI BUDE TENTO ROK ROZVÍJAŤ 6411 DETÍ Z 331 MATERSKÝCH ŠKÔL. IDE O NAJVYŠŠÍ POČET ZAREGISTROVANÝCH DETÍ OD VZNIKU SÚŤAŽE.
Apríl 2022
SILNÉ STRÁNKY NADANÝCH
NADANÉ DETI CVIČILI ROZMANITÉ TALENTY A NADANIA. TO VŠETKO V KLUBE NADANÝCH DETÍ PRI ZÁKLADNEJ ŠKOLE NA ŠMERALOVEJ ULICI V PREŠOVE POD HLAVIČKOU INICIATÍVY ROZUMIEME NADANÝM.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

LOGISCOOL - úspech v digitálnej budúcnosti

Aktivity
LOGISCOOL - najlepšia príprava Vášho dieťaťa na úspech v digitálnej budúcnosti

"Koľko máš rokov?" "12."
"Čo práve robíš…?" "Práve programujem svoju 43. počítačovú hru."
"Páni, nie je to ťažké?" "Keď som začal kurzy Logiscool, netušil som, aké ľahké a zábavné programovanie môže byť!" povedal David, ktorý navštevuje kurzy programovania v Logiscool viac ako 3 roky. Jeho matka Eva súhlasí s tým, že „Logiscool je priateľské a inovatívne vzdelávacie centrum, v ktorom sa deti môžu ľahko naučiť veľa vecí, ktoré budú pre ich dospelosť nevyhnutné. Rada investujem do budúcnosti môjho dieťaťa tým, že mu dávam to najlepšie.“
V roku 2014, keď spoločnosť Logiscool začala svoju činnosť,  boli sme medzi prvými, ktorí si uvedomili, že programovanie by sa veľmi rýchlo mohlo stať najdôležitejšou znalosťou budúcnosti. Deti vyrastajú s technikou v rukách a mali by sa naučiť, ako počítače fungujú a čo sa s nimi dá robiť. Mali by sa stať tvorcami vo svete technológii, viac ako pasívnymi používateľmi, “hovorí Dr. Anita Breuer, spoluzakladateľka a generálna riaditeľka spoločnosti Logiscool. „Pomáhame desiatkam tisíc detí a dospievajúcich, aby boli v digitálnej budúcnosti úspešnejší.“

V Logiscoole je zážitkové vzdelávanie na prvom mieste, študenti sa učia programovať zostavovaním počítačových hier, ktoré si užívajú. Okrem zvládnutia hlavných princípov počítačového kódovania sa tiež učia najdôležitejšie zručnosti do budúcnosti: logiku, algoritmické myslenie a riešenie problémov. Tisíce detí sa každoročne vracajú do populárnych mimoškolských kurzov a prázdninových táborov našej školy Logiscool.
Globálny záujem o franšízový systém Logiscool je jeho skutočným dôkazom kvality a ukazuje, že sieť rýchlo rastie: sú zastúpené v 15 krajinách, na 3 kontinentoch, od USA a Mexika, cez Európu až po Taiwan a Indiu. Obrovská medzinárodná skúsenosť tímu Logiscool predstavuje veľkú hodnotu pre deti aj rodičov. Na Slovensku máme pobočku v Bratislave, no v budúcnosti sa plánujeme rozrásť aj do ostatných krajov. Zatiaľ sa však mimobratislavské deti môžu tešiť na online kurzy počas školského roka.

Veríme, že ktokoľvek sa môže naučiť programovať. S pomocou našej jedinečnej vzdelávacej platformy sa študenti učia základy programovania jednoduchým a hravým spôsobom. Už viac ako 70 000 študentov po celom svete sa učí s nami programovať, prečo by malo vaše dieťa chýbať?

Pre viac informácii ohľadne kurzov, táborov či Dní otvorených dverí si pozrite našu webstránku: https://www.logiscool.com/sk-sk/

Foto: Použité so súhlasom Logiscool, Seberíniho 2, Bratislava
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2022
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah