LOGISCOOL - úspech v digitálnej budúcnosti - Nadané dieťa

Nadané dieťa
September 2021
KLUB NADANÝCH DETÍ
OD 3. SEPTEMBRA 2021 JE SPUSTENÁ REGISTRÁCIA DO DVOCH PREŠOVSKÝCH KLUBOV NADANÝCH DETÍ. ODPORÚČAME VÁM ZAREGISTROVAŤ DETI ČO NAJSKÔR. POČET MIEST JE LIMITOVANÝ.
September 2021
PRVÉ STRETNUTIE KND
STRETNUTIE ŠKOLÁKOV Z KLUBU NADANÝCH DETÍ SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY DSA V PREŠOVE BOLO VENOVANÉ ROZVÍJANIU LOGICKÉHO MYSLENIA A KOMUNIKAČNÝCH ZRUČNOSTÍ.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Október 2021
ROZUMIEME NADANÝM
INTELEKTOVO NADANÝM DEŤOM SA DNES NA SLOVENSKU VENUJÚ NAJMÄ ZAPÁLENÍ PEDAGÓGOVIA. MNOHO PROJEKTOV PRE TÚTO SKUPINU MLADÝCH PRINÁŠA INICIATÍVA ROZUMIEME NADANÝM.
September 2021
NADANÉ DETI EXPERIMENTOVALI
ŠKOLÁCI ZO SÚKROMNEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY DSA V PREŠOVE SA STRETÁVAJÚ V KLUBE NADANÝCH DETÍ. JEDNO ZO SEPTEMBROVÝCH STRETNUTÍ VENOVALI EXPERIMENTOM. BOLI ÚŽASNÉ!
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

LOGISCOOL - úspech v digitálnej budúcnosti

Aktivity
LOGISCOOL - najlepšia príprava Vášho dieťaťa na úspech v digitálnej budúcnosti

"Koľko máš rokov?" "12."
"Čo práve robíš…?" "Práve programujem svoju 43. počítačovú hru."
"Páni, nie je to ťažké?" "Keď som začal kurzy Logiscool, netušil som, aké ľahké a zábavné programovanie môže byť!" povedal David, ktorý navštevuje kurzy programovania v Logiscool viac ako 3 roky. Jeho matka Eva súhlasí s tým, že „Logiscool je priateľské a inovatívne vzdelávacie centrum, v ktorom sa deti môžu ľahko naučiť veľa vecí, ktoré budú pre ich dospelosť nevyhnutné. Rada investujem do budúcnosti môjho dieťaťa tým, že mu dávam to najlepšie.“
V roku 2014, keď spoločnosť Logiscool začala svoju činnosť,  boli sme medzi prvými, ktorí si uvedomili, že programovanie by sa veľmi rýchlo mohlo stať najdôležitejšou znalosťou budúcnosti. Deti vyrastajú s technikou v rukách a mali by sa naučiť, ako počítače fungujú a čo sa s nimi dá robiť. Mali by sa stať tvorcami vo svete technológii, viac ako pasívnymi používateľmi, “hovorí Dr. Anita Breuer, spoluzakladateľka a generálna riaditeľka spoločnosti Logiscool. „Pomáhame desiatkam tisíc detí a dospievajúcich, aby boli v digitálnej budúcnosti úspešnejší.“

V Logiscoole je zážitkové vzdelávanie na prvom mieste, študenti sa učia programovať zostavovaním počítačových hier, ktoré si užívajú. Okrem zvládnutia hlavných princípov počítačového kódovania sa tiež učia najdôležitejšie zručnosti do budúcnosti: logiku, algoritmické myslenie a riešenie problémov. Tisíce detí sa každoročne vracajú do populárnych mimoškolských kurzov a prázdninových táborov našej školy Logiscool.
Globálny záujem o franšízový systém Logiscool je jeho skutočným dôkazom kvality a ukazuje, že sieť rýchlo rastie: sú zastúpené v 15 krajinách, na 3 kontinentoch, od USA a Mexika, cez Európu až po Taiwan a Indiu. Obrovská medzinárodná skúsenosť tímu Logiscool predstavuje veľkú hodnotu pre deti aj rodičov. Na Slovensku máme pobočku v Bratislave, no v budúcnosti sa plánujeme rozrásť aj do ostatných krajov. Zatiaľ sa však mimobratislavské deti môžu tešiť na online kurzy počas školského roka.

Veríme, že ktokoľvek sa môže naučiť programovať. S pomocou našej jedinečnej vzdelávacej platformy sa študenti učia základy programovania jednoduchým a hravým spôsobom. Už viac ako 70 000 študentov po celom svete sa učí s nami programovať, prečo by malo vaše dieťa chýbať?

Pre viac informácii ohľadne kurzov, táborov či Dní otvorených dverí si pozrite našu webstránku: https://www.logiscool.com/sk-sk/

Foto: Použité so súhlasom Logiscool, Seberíniho 2, Bratislava
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2021
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah