Talent ZŠ Šariš 2019 - Nadané dieťa

Nadané dieťa
September 2019
GAPA TO ROZTOČIL!
JEDEN Z NAJRENOMOVANEJŠÍCH SLOVENSKÝCH SAXOFONISTOV MÁRIO "GAPA" GARBERA PREDVIEDOL HUDOBNÉ MAJSTROVSTVO V PREŠOVSKOM KLUBE NADANÝCH DETÍ.
Október 2019
YOUTUBER MOON V KND
SILNÉ EMÓCIE A EUFORICKÉ STAVY PREŽILI DETI Z PREŠOVSKÉHO KLUBU NADANÝCH DETÍ. HVIEZDU KANÁLU YOUTUBE - YOUTUBERA MOONA MOHLI VIDIEŤ, ZAŽIŤ A POČUŤ NAŽIVO.
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Október 2019
ČAROKRÁSNE MANDALY
SPOJENIE KRUHU A ŠTVORCA ZAUJALO NADANÉ DETI Z PREŠOVA. ZÁZRAKU Z TIBETU SA ŠKOLÁCI VENOVALI V KLUBE NADANÝCH DETÍ. SKÚSTE SI NAKRESLIŤ SVOJU MANDALU, NEOĽUTUJETE.
Október 2019
LOGICKÉ SÚSTREDENIE
ZAUJÍMAVÉ TROJDŇOVÉ STRETNUTIE NADANÝCH DETÍ SA USKUTOČNILO POD SLANSKÝMI VRCHMI NA SIGORDE. V TOMTO ROKU SA STRETLI NADANÉ DETI Z PREŠOVA A SPIŠSKEJ NOVEJ VSI.
Nadané dieťa
Prejsť na obsah

Talent ZŠ Šariš 2019

Aktivity
Talenty základných škôl Šariša 2019 - umiestnenie súťažiacich

Prešovská radnica privítala na svojej pôde nadané a talentované deti. Uskutočnilo sa tam finálové kolo súťaže Talent základných škôl regiónu Šariš so zameraním na matematiku, logiku, priestorový úsudok i verbálne myslenie.
Šesťdesiatka finalistov vzišla z viac ako 1400 zaregistrovaných žiakov. Záštitu nad súťažou Talentov prevzala už po piatykrát primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová.

Školské kolá súťaže prebehli v réžii zaregistrovaných základných škôl z Prešova, Veľkého Šariša, Šarišských Michalian, Sabinova, Lipian, Bardejova, Svidníka, Giraltoviec, Pečovskej Novej Vsi, Raslavíc a Širokého.  

V náročnom testovaní si napokon najlepšie počínali chlapci, ktorí obsadili 1. až 3. miesto. Talentom základných škôl regiónu Šariš sa stal Michal Novický (1. miesto, ZŠ, Komenského 113, Lipany), druhé miesto obsadil Hugo Popovič (ZŠ, Lesnícka 1, Prešov) a tretie miesto Kristián Šoltys (ZŠ, Komenského 113, Lipany).

Ocenili aj súťažiacich zo 4. až 10. miesta, ktorí sa budú môcť zúčastniť spoločne s víťazmi na ktoromkoľvek výlete, exkurzii či akcii organizovanej celoslovenskou iniciatívou Rozumieme nadaným.
Talent základných škôl regiónu Šariš 2019
P.č.
Meno a priezvisko žiaka
Škola/Mesto
1.
Michal Novický
ZŠ, Komenského 113, Lipany
2.
Hugo Popovič
ZŠ, Lesnícka 1, Prešov
3.
Kristián Šoltys
ZŠ, Komenského 113, Lipany
4.
Gregor Bujda
ZŠ, Komenského 23, Bardejov
5.
Diana Dopiriaková
ZŠ, Májové námestie 1, Prešov
6.
Martin Kóša
ZŠ, Májové námestie 1, Prešov
7.
Lucia Triščíková
SZŠ, Námestie slobody 100, Sabinov
8.
Simona Goliašová
ZŠ, Komenského 113, Lipany
9.
Šimon Homulka
ZŠ, Toplianska 144, Raslavice
10.
Marián Barančík
ZŠ, Komenského 23, Bardejov
11.
Dominik Pacinda
ZŠ, Toplianska 144, Raslavice
11.
Ján Namešpetra
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
12.
Roman Andraščík
ZŠ, Široké 141, Široké
13.
Henrieta Golisová
ZŠ, Karpatská 803/11, Svidník
14.
Michal Kostelník
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
15.
Kristína Hnidenková
ZŠ, Tarasa Ševčenku 3, Bardejov
16.
Roman Dolinský
ZŠ, Široké 141, Široké
17.
Kristína Štefčáková
ZŠ, Hviezdoslavova 1, Lipany
18.
Alexandra Kačmariková
ZŠ, Mirka Nešpora 2, Prešov
19.
Ester Senajová
ZŠ, Karpatská 803/11, Svidník
20.
Matej Rabík
ZŠ, Hviezdoslavova 1, Lipany
21.
Maroš Hrbatý
ZŠ, Bajkalská 29, Prešov
22.
Zuzana Vorobelová
ZŠ, Kúpeľná 1, Prešov
23.
Kristína Prevužňáková
ZŠ s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves
24.
Lukáš Štefan
ZŠ, Prostějovská 38, Prešov
25.
Adam Marcin
ZŠ, Májové námestie 1, Prešov
26.
Diana Hovančáková
ZŠ, Mirka Nešpora 2, Prešov
27.
Jakub Džačovský
ZŠ s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves
28.
Richard Harakaľ
ZŠ, Karpatská 803/11, Svidník
29.
Michal Repčík
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
30
Dávid Čech-Gut
ZŠ, Komenského 23, Bardejov
31.
Kristína Matisová
ZŠ, Budovateľská 164/47, Giraltovce
32.
Katarína Karaffová
ZŠ s MŠ, Pod lesíkom 19, Šarišské Michaľany
33.
Matúš Sedlár
ZŠ, Šmeralova 25, Prešov
34.
Lucia Tkáčová
ZŠ, Matice slovenskej 13, Prešov
35.
Júlia Cenkerová
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
36.
Dorota Oboňová
ZŠ, Ul. 17. novembra 31, Sabinov
37.
Soňa Vraňuchová
ZŠ, Kúpeľná 1, Prešov
38.
Ema Hrivňáková
ZŠ, Tarasa Ševčenku 3, Bardejov
39.
Roland Moré
ZŠ, Prostějovská 38, Prešov
40.
Tobias Čerkala
ZŠ, Tarasa Ševčenku 3, Bardejov
41.
Maximilián Jarčuška
ZŠ, Bajkalská 29, Prešov
42.
Tamara Palšová
ZŠ, Toplianska 144, Raslavice
43.
Lucia Olejárová
SZŠ, Námestie slobody 100, Sabinov
44.
Alexandra Kačmarová
ZŠ, Mirka Nešpora 2, Prešov
45.
Daniel Jakubčo
ZŠ, Školská 29, Veľký Šariš
46.
Natália Pustovková
ZŠ, Prostějovská 38, Prešov
47.
Lenka Prevužňáková
ZŠ s MŠ, Školská 459/12, Pečovská Nová Ves
48.
Alica Augustínová
ZŠ, Kúpeľná 1, Prešov
49.
David Hudák
ZŠ, Matice slovenskej 13, Prešov
50.
Dominika Filíčková
ZŠ s MŠ, Pod lesíkom 19, Šarišské Michaľany
51.
Katarína Prevužňáková
ZŠ, Hviezdoslavova 1, Lipany
52.
Lenka Karnižová
ZŠ, Bajkalská 29, Prešov
53.
Martin Mrva
SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov
54.
Martin Slaninka
ZŠ, Školská 29, Veľký Šariš
55.
Samuel Hažlinský
ZŠ, Budovateľká 164/47, Giraltovce
55.
Jakub Vajda
ZŠ, Budovateľská 164/47, Giraltovce
56.
Viktória Rusňáková
ZŠ, Školská 29, Veľký Šariš
57.
Peter Antol
SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov
58.
Peter Ľaš
SZŠ DSA, Mukačevská 1, Prešov
59.
Tomáš Bujňák
ZŠ, Lesnícka 1, Prešov
59.
Tamara Bernátová
ZŠ, Pod lesíkom 19, Šarišské Michaľany
ORGANIZÁTOR
Centrum pedgogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov
Created with WebSite X5
COPYRIGHT@2013-2019
O NÁS
Projekt celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Nadané dieťa
Rozumieme nadaným
VŠETKY MATERIÁLY PUBLIKOVANÉ NA TEJTO STRÁNKE SÚ CHRÁNENÉ AUTORSKÝM ZÁKONOM A ICH PREBERANIE BEZ SÚHLASU AUTOROV JE ZAKÁZANÉ.
Návrat na obsah